Contact Pack-Engineering

Get in touch

Pack-Engineering ApS

Central Business Register number – (CVR) 32655041

Dyrlaegegaards Alle 101

DK-3600 Frederikssund

Phone: +4560703876

Fax: +45 6980 2916

info@pack-engineering.com

Invoicing – Please use this E-mail.

invoice@pack-engineering.com

Showroom

Pack-Engineering ApS

Havremarken 4 T

3650 Ølstykke

Vi er en kreditværdig virksomhed baseret på Bisnodes kreditvurderingssystem. Vurderingen er foretaget ud fra en mængde forskellige beslutningsregler. Oplysningerne bliver opdateret dagligt via Bisnodes database. Kreditvurderingen af virksomheden er således altid aktuel.

Bank information

Danske Bank

Jernbanegade 7

DK-3600 Frederikssund

Registration number: 3430

Account number: 10593468

SWIFT: DABADKKK

IBAN: DK3730000010593468

CEO

Ole Romose Andreasen

+45 6070 3876

ole@pack-engineering.com

Technical support

Mats Öhlund

+46 703 561 561

mats@pack-engineering.com

0703561561@telia.com

Format & Spareparts

Louise Romose

+45 6070 1802

louise@pack-engineering.com

Technical support

Boban Krstevski

+46 70 48 400 39

Boban@pack-engineering.com

Technical Support

Peter Struntze

+45 6020 3089

peter@pack-engineering.com

Consultant & Pharmacist

Pika P.C. Lin

+886 926 198 762

pika@pack-engineering.com

Technical Support

Jan Ryberg

+45 4087 9448

jan@pack-engineering.com

Contact Form

Scanware catalog

Liquid filling catalog

Tablet counting catalog

Labeling catalog

Powder filling catalog

Blister catalog