Kontakt Pack-Engineering

Tag Kontakt

Pack-Engineering ApS

(CVR) 32655041

Knud Bro Alle 7A

DK-3660 Stenløse

Tlf.: +4560703876

Fax: +45 6980 2916

info@pack-engineering.com

Fakturering – Brug venligst denne e-mail.

faktura@pack-engineering.com

Showroom

Pack-Engineering ApS

Knud Bro Alle 7A

3660 Stenløse

Vi er en kreditværdig virksomhed baseret på Bisnodes kreditvurderingssystem. Vurderingen er foretaget ud fra en mængde forskellige beslutningsregler. Oplysningerne bliver opdateret dagligt via Bisnodes database. Kreditvurderingen af virksomheden er således altid aktuel.

Bank information

Danske Bank

Jernbanegade 7

DK-3600 Frederikssund

Reg. Nr.: 3430

Konto Nr.: 10593468

SWIFT: DABADKKK

IBAN: DK3730000010593468

CEO

Ole Romose Andreasen

+45 6070 3876

ole@pack-engineering.com

Teknisk support

Mats Öhlund

+46 703 561 561

mats@pack-engineering.com

0703561561@telia.com

Salgs – & Service Kordinator

Louise Romose

+45 6070 1802

louise@pack-engineering.com

Konsulent & Farmaceut

Pika P.C. Lin

+886 926 198 762

pika@pack-engineering.com

Teknisk Leder

Peter Struntze

+45 6020 3089

peter@pack-engineering.com

Teknisk Support

Jan Ryberg

+45 4087 9448

jan@pack-engineering.com

Kontaktformular

Romaco catalog

Labeling catalog

Powder filling catalog

Scanware catalog

Liquid filling catalog

Tablet counting catalog